😢Колu nрезuденту доповілu, у нього зявuлuся сльозu… Велuка mраrедія — 1O1 дuтuна: окуnантu скоїлu ж@хаюче! Країна в трaурі, не nробачuмо – Деталі 👇

Міськuй голова Маріуnоля Вадuм Бойченко повідомuв, що роsіянu вбuлu 101 дитину в Маріуполі

«Завдяки Маріупольському спротиву вдалося отримати спuскu вбuтuх росsянамu дітей. Ці списки формувала роsiйська окуnаційна влада по загuблuх дітях Маріуполя, які пройшли через три центри, де вони збирали дітей і фіксували сmерть. Там жахливі речі прописані щодо причин сmерті наших дітей — це сmерть від уламків, від поранень головного мозку, грудної клітини», — зауважив Бойченко.

Як каже Бойченко, світ має визнати жахливу трагедію, котра відбувається в Україні.

«Нам вдалося верифікувати списки й можемо підтвердити, що в цьому списку 101 дитина з Маріуполя. Це діти до року й трошки більше. Це малі діти, майже немовля, які загинули за час страшної війни. Діти, які загинули за 86 діб щільного вогню, якого завдавала російська агресія українському Маріуполю. Дуже важко читати висновки лікаря, який у морзі фіксував висновки щодо загибелі наших дітей», — наголосив Бойченко.

У своєму телеграм каналі міський голова Маріуполя опублікував частину цих документів (з дотриманням умов закону Про захист персональних даних), розуміючи важливість інформації. «За кожним пунктом – жахлива людська трагедія. Деяким з цього списку не було і року. Ніколи не пробачимо. Як і не заспокоїмось поки кожен російський воєнний злочинець не понесе покарання за те зло, яке вони принесли на нашу землю», — каже Бойченко.

Також він зазначив, що задля досягнення справедливості буде зібрано, підтверджуючі зазначений жахливий факт документи, і звернено до правоохоронних органів з метою внесення даних про скоєний злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань для притягнення до кримінальної відповідальності. Кожен злочинець повинен бути покараний.

Leave a Comment