Сьогодні святкує вся Україна! l7:3O опублікували наcлідки атaки “невiдомих” дpонів на Оpловську oбласть.

Обвалився дах, є значні руйнування!

З’явилися нові дані про наслідки атаки дронів на Орловську область

Внаслідок атаки дронів на нафтобазу “Орелнефтепродукт” в Орловській області РФ, що сталася 9 січня, було зруйновано резервуар із дизельним паливом, внаслідок чого стався його розлив.

Також обвалився дах цеху з обслуговування трансформаторів ПАТ “Россети центр” та частина стіни складу ТОВ “Строймагистраль” у селищі Учебне.Про наслідок атаки, яка за даними OBOZ.UA, була черговою успішною операцією ГУР МО, повідомили російські ЗМІ.Зазначається, що двоє працівників цеху дістали легкі поранення, хоча місцева влада напередодні повідомляла про трьох постраждалих.

Також, як пишуть медіа, на складі у селищі Учебне, де під удар потрапила стіна, зберігалася дорожня техніка, яка нібито не постраждала.На сайті “Строймагистраль” йдеться, що це “сучасне підприємство, яке займається будівництвом, реконструкцією, ремонтом та експлуатаційним обслуговуванням мостів, шляхопроводів та автомобільних доріг”.

Нагадаємо, напередодні на нафтобазі “Орелнефтепродукт” пролунало два вибухи. Повідомлялося, що щонайменше один із двох БПЛА атакував резервуар із паливом. Пропагандисти спробували заявити, що резервуар нібито був пустий.Другий БПЛА атакував “Ореленерго” на південному заході міста. Внаслідок удару почалася пожежа, вогонь локалізували.

Leave a Comment