В мами очі опухли від сліз! Плачуть всі – він тримав всю Україну: горе і біль. Вічна пам’ять, ГЕРОЮ!

Захищаючи небо України, загинув 23-річний льотчик Владислав Залістовський із позивним Blue Helmet.

Про це повідомила дівчина льотчика Євгенія Нестеренко в Instagram.

Владислав був льотчиком винищувача МіГ-29. 7 січня Євгенія повідомила про загибель Blue Helmet.

«Я ніколи не думала, що на моїй сторінці буде подібний пост. Ти любив свою роботу, своє життя, своє небо, але воно зіграло з тобою злий жарт. Тобі було всього 23… Але чомусь небо забирає кращих», — написала вона.

«Бракує слів, щоб висловити всі думки. Тільки 23 роки, він віддав свою молодість військовій справі, захисту нашої держави. Україна втрачає найкращих своїх синів», — написав побратим Владислава льотчик із позивним Karaya.

Обставини загибелі наразі невідомі.

Додамо, Владислав Залістовський — родом із Малина Житомирської області. У 2021 році закінчив льотний факультет Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Був пілотом бойового літака МіГ-29.

«Ми втратили не просто пілота, а й надійного побратима, друга, сина та просто чудову та яскраву людину Владислава! Він був одним з тих, з ким я б виконав будь-яке завдання з впевненістю, що він мене не залишить у важкій ситуації, що було і по військовій справі, і по життю в цілому! Владислав загинув, захищаючи наше небо, хоча йому було всього лиш 23. Тільки вдумайтеся в цю цифру 23 роки, а він був пілотом бойового літака МіГ-29 і мав на своєму рахунку вже десятки бойових вильотів. Я схиляю голову перед ним і віддаю шану, як справжньому бойовому пілоту, який загинув, захищаючи Україну!», — написав в Instagram Air Fighter.

Leave a Comment