Ні це не північний полюс! Це Москва сьогодні! На росії вже понад чотиpи доби без oпалення, в аваpійній дали цінну поpаду. Фото

У низці міст Московської області рф росіяни залишилися без опалення та гарячої води.

Цими днями у Підмосков’ї фіксуються морози понад 23 градуси.

У багатоповерхівках розриває батареї, а губернатор замість реагувати на скарги в соцмережах, тре коментарі обурених росіян.Про це пишуть російські ЗМІ, публікуючи відео, як росіяни намагаються зігрітися, розводячи багаття у дворах.

У низці міст Московської області, зокрема, у Подільську, Звенигороді, Красногорську, Сергієвому Посаді, Климівську та Литаркіному, тисячі мешканців залишилися без опалення та гарячої води у морози понад 20 градусів.

Дехто живе так уже близько тижня: за даними росЗМІ, блага цивілізації почали зникати ще з 31 грудня минулого року.

Тим часом губернатор Московської області Андрій Воробйов про такі “дрібниці” не замислюється: у його Telegram-каналі з’являються пости на кшталт звіту про піар-акцію “Ялинка бажань”, під час якої російські чиновники нібито виконують мрії дітей.

Так, 4 січня Воробйов написав, як дарував велосипеди дітям, а 6-го опублікував звіт про те, як їздив вітати родину “героя СВО”.

Подібна відірваність від реальності обурила жителів Підмосков’я, температура в квартирах яких у кращому разі тримається на рівні 11 градусів вище нуля, підлога в під’їздах перетворилася на льодову ковзанку, а батареї розірвало від морозу.

“Ми замерзаємо! Зверніть на нас увагу!

Третя доба без опалення та гарячої води!” – писали обурені росіяни у коментарях до постів губернатора.

Однак замість того, щоб “звернути увагу”, Воробйов вирішив видаляти обурені ‘коментарі, на що теж масово скаржаться росіяни.

Приблизно такий самий рівень розуміння мешканці населених пунктів, що замерзають, зустрічають і в аварійній службі.

Судячи з коментарів, у відповідь на скарги росіян та їхні питання, як виживати при -23 градусах без опалення, їм дають слушну пораду: “Моліться”.

Зрештою, у Подільську таки ввели режим надзвичайної ситуації локального характеру. Назвали там і причину відсутності тепла у квартирах росіян: опалення зникло внаслідок аварії на теплотрасі патронного заводу. Влада заявила, що причиною аварії став гідравлічний удар на тепловій мережі, викликаний стрибком напруги на котельні, а це призвело до витоків теплоносія в кількох місцях на теплотрасі.

Тим часом Воробйов звинуватив у аварії власника котельні. Він також звернувся до Слідчого комітету із проханням допомогти забрати приватну котельню у власність муніципалітету. Також влада Підмосков’я взялася запевняти, що від них нібито факт аварії приховували.

У СК порушили кримінальну справу.

“За результатами дослідчої перевірки за цим фактом слідчим відділом по м. Подільську ДСУ СК Росії по Московській області порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 238 КК рф (надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки). У приміщеннях організації, що обслуговує котельню, проводяться обшуки, вилучається технічна документація, допитується керівництво. Слідством встановлюються причини та умови, що призвели до аварії”, – повідомляє СК рф.

За даними Слідкому, порив нібито стався 4 січня, хоча частина росіян, що замерзають, стверджують, що в холодних квартирах зустрічали вже Новий рік.

Тим часом влада Подольська відзвітувала про усунення аварії. От тільки мешканці міста, яким від цих заяв тепліше не стало, не дуже схильні вірити, що теплопостачання відновлено.

Тим часом у підмосковному Литаркіному жителі знайшли вихід із становища: вони гріються біля вогнищ у дворах багатоповерхівок. 6 січня місцева влада також запевняла їх, що роботи з відновлення теплопостачання завершено. Але 7 січня росіяни знову прокинулися у холодних квартирах.

Опалення також відсутнє у жителів у Сонячногірську, Балашисі, Лобні, Хімках, Чехові, Люберцях, Раменському та Наро-Фомінському районах

“Температура в житлових приміщеннях не відповідає нормам, відзначаються комунальні аварії, фіксуються численні перебої з електрикою. Без опалення та гарячої води залишилися сотні житлових будинків, заклади охорони здоров’я та освіти”, – заявили у СК.

А місцеві постять відео розірваних від морозу труб у під’їздах.

Leave a Comment