😲Українці, що ж ви наробили?! ! Скільки можна знущатися з мене?! У вас є совість?! Олена Кравець прийняла ш0куюче рішення і оголосила про нього на всю Україну

Акторка і ведуча Олена Кравець прокоментувала скандал навколо фінансування програми Тихий вечір з Оленою Кравець, яка виходить на телеканалі ДІМ, передають Патріоти України.

Днями стало відомо, що з держбюджету України виділили понад 27 мільйонів гривень на виробництво вечірнього шоу, ведучою якого є Кравець. Хоча спочатку творці шоу просили 32,85 мільйона. Ця інформація є на сайті Prozorro.

В офіційній заяві підкреслили, що йдеться про виробництво програми в поточному році, договір про що був укладений 20 січня 2023 року. За ним сума фінансування становила 32 мільйони за 37 випусків. Пізніше фінансування скоротили до 27,5 мільйона, адже протягом року було вироблено на шість випусків менше, ніж планувалося спочатку.У 2024 програма виходити не буде: вона закривається і жодного фінансування не передбачено. Про це Олена Кравець повідомила в Instagram. Усі витрати стосуються поточного року, а не 2024.

«Кошти, про які йдеться, були виділені на зйомки програми у 2023 році ще на початку року. У 2024 році шоу не виходитиме. Я є лише обличчям і ведучою програми.Я працюю за зарплатню, з якої сплачую податки й не відповідаю за розподілення коштів та фінансування будь-яких проєктів каналу. Вся команда Тихого вечора, а це велика кількість людей, робить свій внесок в інформаційну війну. За цей рік у нас в гостях були військові, волонтери, культурні діячі, політики, герої цієї війни, всі, хто зараз стоїть на варті життя країни та кожного з нас. Слухати їх, розповідати їхні історії було честю для мене, а вони якось залюбки приходили в Тихий вечір та ділилися своєю внутрішньою силою та теплом. Будь ласка, думайте і перевіряйте інформацію. Мені приховувати нема що, тому я не боюсь цієї зливи й буду надалі жити своє життя і робити те, у що вірю і що потрібно людям», — висловилася ведуча.

У коментарях Кравець підтримала Соломія Вітвіцька. «Прикро, що люди недооцінюють інформаційну війну і не розуміють, якщо не вести боротьбу за голови людей — дрони доведеться купувати не тільки дітям, а й онукам», — написала ведуча.

Кравець же планує у 2024 році разом зі старшою донькою Марією випускати на YouTube подкаст Вдома поговоримо.

Leave a Comment