😲⚡Все тільки починається! Раджу вам запастися терпіням! Щойно гендиректор Київстар шoкував українців заявою, коли відновлять зв’язок

Щойно!

Генеральний директор Київстар звернувся до українців. (щоб подивитися ВІДЕО проскрольте до кінця).

Нагадаємо, вранці 12 грудня у роботі мобільного оператора стався Київстар масштабний збій.Абоненти заявляють про відсутність мережі, а під час спроби додзвонитися чують відповідь “мобільна мережа недоступна”.

Багато абонентів з різних регіонів України констатують про відсутність зв’язку та мобільного інтернету Київстар.Проблеми з мобільним зв’язком від Київстар почалися з самого ранку. У деяких абонентів на смартфонах немає зв’язку.У той же час частина користувачів Київстару повідомили в соцмережах, що смартфон показує “всі палички”, але додзвонитися кудись або прийняти дзвінок неможливо.

Близько 8 години ранку в компанії Київстар все ж таки відреагували на масштабний збій у роботі мобільної мережі. Там зазначили, що через технічний збій можуть бути недоступними послуги зв’язку та доступу до інтернету у частини абонентської бази.

Крім того, у Київстар запевнили, що спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми. Водночас оператор поки не надав інформації щодо термінів усунення технічних несправностей.

Leave a Comment