Люди, де ваша совість? Лише погляньте, що сьогодні турuстu в Буковелі наробили! Такого нема ніде у світі, тим більше під час vійнu

На зимовому курорті в Буковелі лижний сезон у розпалі. Не лякає українців ні війна, ні ціни, що зростають.Популярне місце в Карпатах також приваблює українців. Скільки коштує поїсти, спуститися з траси та переночувати, описують користувачі у соцмережах.

Проживанням у сезон влетить любителю скотитися з гір у копійчину. За найдешевший номер у період різдвяних свят доведеться заплатити від 2500 грн. за ніч. Це якщо поталанить, пишуть Версії з посиланням на uaportal.

В основному залишилися номери із середньою вартістю 6-7 тисяч гривень за ніч, але є номери та по 36 тисяч гривень за одну ніч.

Ціни на харчування в кафе та ресторанах також дуже високі. Сніданок у готельному комплексі на одну особу може коштувати від 400 грн. У той же час в одному з найпопулярніших готелів Radisson Blu Resort Bukovel сніданок коштує 600 гривень на одну особу.

Можна подивитись вартість страв ресторану Filvarok, який знаходиться на горі. У їхньому меню салат із квашеної капусти коштуватиме 205 грн та порція дерунів 335 грн.За словами відпочиваючих, за вечерю на двох доведеться заплатити близько 1500-2000 грн.

Недешево обійдеться і вартість кави у маленьких точках на вулиці. Судячи з рекламного оголошення, філіжанка “Еспресо” зігріє ваш гаманець за 100 грн.

А якщо ви звикли до чаю, будьте готові заплатити за маленький заварник 140 грн.Під час різдвяних свят, а саме з 02.01.2023 до 06.01.2023, вартість оренди екіпірування для лижників зросла на 15%.

Також зросли ціни на витяги, які доставляють лижників на гірські вершини.Разовий підйом на одну особу коштує 500 гривень, абонемент на 5 днів коштуватиме 7500 грн.За словами туристів, ціни цього року зросли на 15-20%, порівняно з попереднім роком.

“Все дуже дорого, оренда екіпірування та абонемент на витяг на 5 днів коштував близько 11 тисяч гривень з особи. Житло – 3500 за одну ніч для двох осіб. Харчування – близько 1500-2000 на день на одну людину. Ось і порахуйте, виходить близько 35 тисяч гривень з особи на 5 днів”, – розповів один із відпочиваючих у Буковелі, Сергій.

За словами парубка, тиждень відпочинку на двох, з урахуванням витрат на дорогу, коштуватиме приблизно 2 тисячі доларів.

Leave a Comment